Nowe Inwestycje
Inwestycje w 2011 roku.

Sezon na płytki granitowe trwa nieprzerwalnie.
Zadowowlonych nabywców przybywa z miesiąca na miesiąc, co ogromnie cieszy doradców naszego Zespołu.
W poczet dużych inwestycji obsłużonych przez naszą firmę możemy zaliczyć renowację Dworca PKP w Terespolu, która miała miejsce w miesiącach  grudzień 2010 / styczeń 2011.
Renowacja obejmowała całość dworca co pozwoliło nam na dostarczenie okładzin granitowych w postaci schodów, parapetów, płyt oraz lad kasowych.
Idąc dalej śladami dużych inwestycji mieliśmy zaszczyt dostarczyć materiałów w postaci okładzin granitowych na renowację Dworca Centralnego w Warszawie.

Sezon zimowo - wiosenny sprzyja wszelkim remontom wewnątrz budynków, stąd duże zainteresowanie naszymi produktami  ze strony Hoteli w całym kraju ( Nałęczów, Pisz, Łomża).
Estetyczne walory, wysoka odporność wynikająca z właściwości kamienia zachęca nie tylko właścicieli hoteli do korzystania z naszych materiałów ale również i inne instytucje jak muzea ( Muzeum Przyrody w Łomży), Dom Usług w Ciechanowie ale również lokale użytkowe jak kluby, bary, restauracje.

Sezon wiosenno - letni to doskonały czas na prace na zewnątrz. Jak co roku pragniemy stanąć na wysokości zadania i w pełni zadowolić klienta naszymi produktami. Okres ten pokazał nam satysfakcję setek indywidualnych klientów w całym kraju.

Czas rozpocząć sezon jesienno - zimowy. Aby w pełni być do Państwa dyspozycji oferujemy nasze produkty nie tylko poprzez sprzedaż internetową ale rownież wystawową.
Od lipca nasze produkty można spotkać w sklepach PSB Mrówka.

Wszystkim naszym drogim Klientom życzymy owocnej współpracy.
ZUZENTI Team
 

REGULAMIN

Potrzebujesz więcej informacji? Wypełnij formularz! Kliknij tutaj!
strona główna | o nas | produkty | realizacje | aktualności | koszty dostawy | pytania i odpowiedzi | kontakt