Zuzenti na targach BUDMA 2010

ImageMiędzynarodowe Targi Budownictwa Budma 2010, które odbyły się w Poznaniu w dniach 19-22 stycznia 2010 r., potwierdziły szczególną rolę tego wydarzenia w promowaniu najnowszych rozwiązań i technologii dla branży budowlanej.

Zgodnie z tematem przewodnim - „Zrównoważone budownictwo - ekonomia, ekologia, człowiek" - ekspozycja i program 19. edycji targów koncentrował się wokół bezpiecznych dla człowieka, ekologicznych materiałów budowlanych, technologii zapewniających wysoką sprawność energetyczną, komfort i funkcjonalność budynku przy zminimalizowaniu skutków jego oddziaływania na środowisko naturalne, a także projektowania w harmonii z kontekstem kulturowym i krajobrazowym.

Specjalistyczne targi są miejscem spotkań biznesowych producentów z fachowcami i dystrybutorami czołowych marek. Szeroka oferta najnowocześniejszych na rynku produktów cieszyła się zainteresowaniem wielu inwestorów. Uwagę zwiedzających stoisko Zuzenti przyciągnęły liczne wyroby z kamienia naturalnego. Nasza firma zaprezentowała szeroką gamę płyt granitowych, jak również parapetów i schodów, zarówno do użytku na zewnątrz jak i we wnętrzu budynków. Równiez dużym zainteresowaniem cieszyła się ekspozycja wyposażenia ogrodowego z kamienia. Stoisko naszej firmy odwiedzali zaróno liczni inwestorzy indywidualni, jak i deweloperzy i przedstawiciele smorządów lokalnych.

Bogaty program targów Budma stanowił dobrą okazję do spotkań i wymiany doświadczeń między specjalistami z branży budowlanej oraz cenne źródło wiedzy o najnowszych trendach w sektorze budowlanym. W programie znajdowały się liczne konferencje i debaty przygotowywane z myślą o poszczególnych grupach zwiedzających, jak Dni Inżyniera Budownictwa, Dzień Architektury, Dzień Urbanisty czy Rzemieślnicze Forum Budowlane.

 

REGULAMIN

Potrzebujesz więcej informacji? Wypełnij formularz! Kliknij tutaj!
strona główna | o nas | produkty | realizacje | aktualności | koszty dostawy | pytania i odpowiedzi | kontakt