Aktualności
Odwiedź nas na facebooku !!!
Data wiadomości: 10.11.2015

Jesteśmy na facebooku - odwiedź i polub nas!

Stworzyliśmy profil na facebooku, aby mieć lepszy kontakt z naszymi Klientami. Chcemy dzielić się z Państwem na bieżąco naszą ofertą, wszelkimi wydarzeniami. Sukcesywnie będziemy zamieszczać informacje na nasz temat, wzbogacać je o zdjęcia i interesujące materiały.

Jeśli nas polubiłeś dodaj nas do znajomych albo kliknij "Lubię to".
https://www.facebook.com/pages/Zuzenti/611846958871874

 
Nowe Inwestycje
Data wiadomości: 27.10.2011
Inwestycje w 2011 roku.

Sezon na płytki granitowe trwa nieprzerwalnie.
Zadowowlonych nabywców przybywa z miesiąca na miesiąc, co ogromnie cieszy doradców naszego Zespołu.
W poczet dużych inwestycji obsłużonych przez naszą firmę możemy zaliczyć renowację Dworca PKP w Terespolu, która miała miejsce w miesiącach  grudzień 2010 / styczeń 2011.
Renowacja obejmowała całość dworca co pozwoliło nam na dostarczenie okładzin granitowych w postaci schodów, parapetów, płyt oraz lad kasowych.
Idąc dalej śladami dużych inwestycji mieliśmy zaszczyt dostarczyć materiałów w postaci okładzin granitowych na renowację Dworca Centralnego w Warszawie.

Sezon zimowo - wiosenny sprzyja wszelkim remontom wewnątrz budynków, stąd duże zainteresowanie naszymi produktami  ze strony Hoteli w całym kraju ( Nałęczów, Pisz, Łomża).
Estetyczne walory, wysoka odporność wynikająca z właściwości kamienia zachęca nie tylko właścicieli hoteli do korzystania z naszych materiałów ale również i inne instytucje jak muzea ( Muzeum Przyrody w Łomży), Dom Usług w Ciechanowie ale również lokale użytkowe jak kluby, bary, restauracje.

Sezon wiosenno - letni to doskonały czas na prace na zewnątrz. Jak co roku pragniemy stanąć na wysokości zadania i w pełni zadowolić klienta naszymi produktami. Okres ten pokazał nam satysfakcję setek indywidualnych klientów w całym kraju.

Czas rozpocząć sezon jesienno - zimowy. Aby w pełni być do Państwa dyspozycji oferujemy nasze produkty nie tylko poprzez sprzedaż internetową ale rownież wystawową.
Od lipca nasze produkty można spotkać w sklepach PSB Mrówka.

Wszystkim naszym drogim Klientom życzymy owocnej współpracy.
ZUZENTI Team
 
Zuzenti na targach BUDMA 2010
Data wiadomości: 03.02.2010

ImageMiędzynarodowe Targi Budownictwa Budma 2010, które odbyły się w Poznaniu w dniach 19-22 stycznia 2010 r., potwierdziły szczególną rolę tego wydarzenia w promowaniu najnowszych rozwiązań i technologii dla branży budowlanej.

Zgodnie z tematem przewodnim - „Zrównoważone budownictwo - ekonomia, ekologia, człowiek" - ekspozycja i program 19. edycji targów koncentrował się wokół bezpiecznych dla człowieka, ekologicznych materiałów budowlanych, technologii zapewniających wysoką sprawność energetyczną, komfort i funkcjonalność budynku przy zminimalizowaniu skutków jego oddziaływania na środowisko naturalne, a także projektowania w harmonii z kontekstem kulturowym i krajobrazowym.

Specjalistyczne targi są miejscem spotkań biznesowych producentów z fachowcami i dystrybutorami czołowych marek. Szeroka oferta najnowocześniejszych na rynku produktów cieszyła się zainteresowaniem wielu inwestorów. Uwagę zwiedzających stoisko Zuzenti przyciągnęły liczne wyroby z kamienia naturalnego. Nasza firma zaprezentowała szeroką gamę płyt granitowych, jak również parapetów i schodów, zarówno do użytku na zewnątrz jak i we wnętrzu budynków. Równiez dużym zainteresowaniem cieszyła się ekspozycja wyposażenia ogrodowego z kamienia. Stoisko naszej firmy odwiedzali zaróno liczni inwestorzy indywidualni, jak i deweloperzy i przedstawiciele smorządów lokalnych.

Czytaj całość...
 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 3 z 4

REGULAMIN

Potrzebujesz więcej informacji? Wypełnij formularz! Kliknij tutaj!
strona główna | o nas | produkty | realizacje | aktualności | koszty dostawy | pytania i odpowiedzi | kontakt